In memoriam Willum Cornelissen

door | apr 9, 2021

In de vroege ochtend van vrijdag 2 april is Willum Cornelissen overleden. Willum was architect, een denker en een veelzijdig kunstenaar. De laatste jaren besteedde hij veel tijd aan beeldhouwen. Hij maakte zeer mooie beelden, die iedereen heeft kunnen bekijken op de kunsttentoonstelling bij de viering van het 110 jarig bestaan van onze wijk. Daarnaast was hij dichter. Op de site (16-12-2020) staat een gedicht van hem, dat hij gemaakt heeft voor de vrijwilligers in onze wijk, om deze te bedanken voor hun inzet van het afgelopen jaar. Verder was hij de auteur van vele verhalen op onze site. Met passie schreef hij nieuwe artikelen over de meest uiteenlopende onderwerpen als de hoogbouw, het NRE terrein, verkeer in onze buurt en het 110 jarig bestaan van onze wijk. Ook was hij op iedere buurtactiviteit aanwezig met zijn fototoestel en heeft honderden foto’s gemaakt. Iedere foto werd nog even bewerkt voordat deze op de site mocht, kwaliteit voorop. Voor een laatste herinnering of een persoonlijke groet kun je terecht op www.memori.nl/willum-cornelissen-1

Hij eindigt zijn prachtige gedicht op de site met de slot zin:

Wij rekenen op die onverdroten buurtgenoten,
zij helpen ons door goede en soms slechte tijden …

… met dank aan mijn buurt, Willum

Hij was blij met zijn buurt, waar hij 50 jaar heeft gewoond.

Laat een reactie achter

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Contact

Neem contact op met deze buurtgenoot of commissie >