in memoriam Joop Kapteijns

door | aug 26, 2020

In de nacht van maandag 24 op dinsdag 25 augustus, is Joop Kapteijns, een van de kunstenaars in onze wijk, overleden. Hij woonde al sinds begin jaren tachtig in onze wijk, de laatste jaren leefde hij op de Treurenburgstraat 26 een teruggetrokken bestaan.

brug over het kanaal – Joop Kateijns

Hij was een bijzondere en zeer aimabele man met vele vrienden, bekend als architect en muzikant in heel originele combinaties en bij allerlei gelegenheden, o.a. zijn eigen tuinfeestjes. Velen in onze wijk en zeker ook daar buiten, hebben heel warme herinneringen en zullen hem missen.
De crematie is komende vrijdag en gevraagd wordt om tussen 13:00 en 13:15 aanwezig te zijn. Het afscheid begint om 13:30.
De lokatie is: De Hoge Boght DELA
Eindhovensebaan 29, 5505 JA, Veldhoven

Laat een reactie achter

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Contact

Neem contact op met deze buurtgenoot of commissie >