Rabobank Clubsupport actie Stem op “Villapark Virtueel”

door | sep 21, 2019

Ook dit jaar organiseert de Rabobank de Rabo ClubSupport Actie.
Zij stelt dit jaar  € 400.000 ter beschikking aan clubs en verenigingen met een goed plan. Leden van Rabobank krijgen binnenkort weer 5 stembiljetten toegewezen, waarmee zij kunnen stemmen op een van de plannen. De stemperiode loopt vanaf 27 september tot en met 12 oktober.

De Buurtvereniging Villapark Eindhoven doet ook dit jaar weer mee. Dit keer met haar plan voor ‘Villapark – Virtueel’.
Het project ‘Villapark – Virtueel’ heeft tot doel de versnipperde (historische) informatie over het culturele- en industriële erfgoed van onze wijk en de verhalen, de anekdotes, foto’s etc. over onze wijk, bijeen te brengen in een gedefinieerd kader: de website ‘Villapark–Virtueel’. Deze website (of een deel van onze bestaande) moet toegankelijk, gemakkelijk raadpleegbaar en interactief zijn en is er voor alle wijkbewoners en andere geïnteresseerden.
Elke stem is geld waard. Uw stem is dus geld waard en helpt de Buurtvereniging dit project te realiseren. Kunnen wij rekenen op die van u?
Kijk dan snel op Rabobank.nl/clubsupport.

Bij voorbaat dank voor uw bijdrage, het bestuur.
[avatar user=”Hans van Beurden” size=”thumbnail” align=”right” /]

Laat een reactie achter

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Contact

Neem contact op met deze buurtgenoot of commissie >