Bijna Hele Villapark aan de Kook en op de Foto

door | sep 2, 2019

31 augustus vond ‘Villapark aan de kook’ plaats, een ‘walking diner’ in onze wijk; mocht ook ‘on bike’). Een drie gangen diner waarbij ieder Kook-koppel een gerecht maakte voor 6 personen. Zo’n 120 mensen in onze wijk (60 kook-koppels) liepen of fietsten van een starter naar een hoofdgerecht en een toetje. De meesten eindigden in of aan de BAR van Fifth-NRE. Een top-evenement. Volgend jaar 180 ?

Laat een reactie achter

6 Reacties

 1. Willum Cornelissen

  Wat een heerlijke avond: je weet weer waarom je hier wil wonen! Hoeveel beter kan het nog worden? Volgend jaar 180 kokers/eters? En t was terecht nog lang onrustig gezellig in de Fifth op het voormalig NRE, nu met 7 kookadressen topdeel in deze nieuwe traditie…

  Antwoord
 2. Heidi, Marcel en Jasper en Barthe Los-Vis

  Zomaar 8 nieuwe mensen ontmoet! Super leuk!!!

  Antwoord
 3. Claire and Sebastien Dorel-Watson

  Sebastien and I wanted to thank the whole organising committee for a great Walking in dinner. Very professionally organised, very nice atmosphere and a great opportunity to meet our neighbours.
  Thank you once again!

  Antwoord
 4. Paul en Eveline Jentjens

  We hebben ervan genoten, het was een superleuke avond met interessante ontmoetingen en gesprekken en heerlijk eten! Iedereen had super z’n best gedaan, echt top! Hartelijk dank voor de geweldige organisatie, voor herhaling vatbaar! Volgende keer doen we graag weer mee.

  Antwoord
 5. Huub van den Broek

  Was erg gezellig gisteren, bedankt!

  Antwoord
 6. Floris Treffers

  Bedankt organisatie. Was een geslaagde avond

  Antwoord

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Contact

Neem contact op met deze buurtgenoot of commissie >