villapark 110: Valk Dubbel gebrouwen…

door | dec 17, 2017

We hebben een eigen bier: nu exclusief te koop, voor Villapark Eindhoven, gebrouwen door Stadsbrouwerij Eindhoven een zeer Bijzonder Bier ‘Valk DubbelIn het pand van het huidige DAF
Museum aan de Tongelresestraat was van 1884 tot 1910 stoombierbrouwerij ‘De Valk’ gevestigd van de famlie Ant. Coolen.
Ter gelegenheid van de viering van 110 jaar Villapark Eindhoven heeft Stadsbrouwerij Eindhoven (stadsbrouwerij Eindhoven) met zorg en met eerbied voor de geschiedenis van de oudste brouwerij van Eindhoven, een speciaal bier gebrouwen.
Het is een soepel, zacht, makkelijk drinkbaar donkerbruin bier, vol en rijp van smaak met een licht zoetje op de achtergrond, laag in de bitters en wat kruidig. Een bovengistend bier met een alcoholpercentage van 7% waarin 4 moutsoorten en 4 hopsoorten verwerkt zijn. De naam ‘dubbel’ verwijst naar de grotere hoeveelheid mout bij de bereiding in vergelijking met het ‘gewone’ bier.

Mooi om in een Kerstpakket weg te geven of voor de Jaarwisseling op tafel te zetten.
Je kunt ze namelijk vanaf 21 december bestellen bij het bestuur van onze buurtvereniging (Hans van Beurden of Willem Witteveen) – bestuur@villaparkeindhoven.nl

* Grote fles van 75 cl ideaal om samen van te genieten
* Exclusief te koop via de Buurt- vereniging, opbrengst van dit sponsorbier komt ten goede aan activiteien in het kader van 110 jaar Vilapark Eindhoven
* € 7,49 per fles – beperkte oplage
* Kopen? Mail naar bestuur@villaparkeindhoven.nl
* Ook te koop na de officiële presentatie bij Een Goei Begin 2018

Laat een reactie achter

2 Reacties

  1. Philip - zilvermeeuwlaan

    Wat een leuk initiatief. Ik geef op 21 jan een borrel. Als ik het goed begrijp kan het bier al geleverd worden kan worden voor de officiële presentatie op 28 jan. Doe mij maar een kratje.

    Antwoord
  2. Huub - Treurenburgstraat

    Ik heb het geproefd – zeer aan te bevelen!

    Antwoord

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Contact

Neem contact op met deze buurtgenoot of commissie >